Чекаємо результатів практики та бажаємо успішного захисту!

28 січня розпочалася практика студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» навчально-наукового інституту технічного сервісу.

Загальні збори відкрила завідувач кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» ННІ ТС проф. Левкіна Р.В., яка ознайомила студентів із програмами практики, визначила основні компетентності та особливості порядку проходження практики для різних курсів,  звернула увагу на вимоги щодо оформлення необхідної документації (направлення, щоденник практики, договір із підприємством) та порядок подання звіту.

Навчальна практика студентів 1 курсу «Інформаційне забезпечення підприємницької діяльності”  спрямована на розширенням навичок професійного застосування знань, отриманих у процесі вивчення дисциплін «Інформатика» та «Основи підприємництва», та запланована із залученням викладачів кафедри ПТБД (Петренко А.В.), кафедри кібернетики ННІ ПХВ (Левкін А.В.).

Навчальна практика студентів 2 курсу під керівництвом Котко Я.М. передбачає ознайомлення із суб’єктами підприємництва та сфери торгівлі. Виробнича практика на 3 і 5 курсах передбачає виконання індивідуальних завдань на підприємствах та консультації керівниками (Хлопоніна-Гнатенко О.І., Коломієць Н.О.).

Студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки, отримали програми практики, індивідуальні завдання, вимоги щодо подання звітів та їх захисту. Атмосфера першого дня практики, за традицією, є робочою, конструктивною і хвилюючою.

 З нетерпінням чекаємо результатів практики та бажаємо успішного захисту!