Scopus - незамінний інструмент науковця

Scopus - незамінний інструмент науковця для отримання релевантної наукової інформації та її оцінки. Наприкінці 2018 року ХНТУСГ отримав  доступ до бази даних Scopus, скористатися перевагами якої можна в мережі університету.

Для підтримки вчених в освоєнні навичок роботи з базою даних Scopus Науковою бібліотекою з 5.02 по 7.02.2019 р були проведені семінари "Використання бази даних Scopus у роботі дослідника" в навчально-наукових інститутах ПХВ, ЕКТ та БМ, під час яких були охарактеризовані основні принципи формування інформаційного масиву Scopus і методи пошуку інформації: пошук за бібліографічними і предметними ознаками, пошук документів за автором, пошук документів за ознаками місця досліджень, розширений пошук, аналіз результатів пошуку, моніторинг нової  інформації і цитувань, а також розглянуто варіанти редагування профілю ID  науковця в базі даних.

Прагнучи допомогти дослідникам представити результати їх праці в світовій академічній спільноті, фахівці бібліотеки пропонують також індивідуальні консультації з питань пошуку та коректного представлення автора в базі даних Scopus; визначення наукометричних показників (кількості публікацій, цитування та індексу Гірша); моніторинг документів з теми дослідження; пошуку видання для публікації тощо.

З питань консультацій звертатися до Наукової бібліотеки за адресою пр. Московський, 45, к.105, Рибальченко Олена Миколаївна; e-mail: o.rybalchenko@ukr.net