Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту (ННІ МСМ)

Переглядів: 43489

Власовець В. М.
Власовець В. М.

Директор: Власовець Віталій Михайлович,
Адреса: проспект Московський, 45      Показати на карті
Телефон: (057) 732-86-40
e-mail: mtf_khntusg@ukr.net
Сайт: http://mtf.khntusg.com.ua/

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ механотроніки і систем менеджменту

Традиції інженерних знань, сучасні технології у
поєднанні з ґрунтовною підготовкою з
підприємництва, торгівлі, біржової діяльності та
права – це Ваш шлях до успіху!
Шановні абітурієнти, студенти та випускники технікумів!

Ласкаво просимо Вас на сторінку Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту!
Інститут співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням у таких компаніях як CASE, John Deere, Lemken, індустріальна група «УПЕК», ПАТ «Elvorti», агропромислової компанії «KERNEL», ХТЗ, ТОВ «Украгрозапчастина», Приват Банк та багатьох інших.
В нашому інституті створені унікальні освітні програми та відкриті сучасні спеціальності, які враховують вимоги європейських стандартів та орієнтовані на підготовку професіоналів в галузі мехатроніки і систем менеджменту, підприємництва, біржової діяльності та права з досвідом практичної роботи, управлінців компаній з реалізації техніки, логістики аграрної продукції, націлених на персональний розвиток, успіх своєї компанії та на впливову участь у розробці ефективних рішень для агробізнесу України. Якість освітніх послуг підтверджено сертифікатом відповідності вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2015.

альтернативное название картинки

Наш інститут готує фахівців за такими спеціальностями:

альтернативное название картинки208 «Агроінженерія» (рівні бакалавра, магістра, доктора філософії та доктора наук) за освітніми програмами:
- процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва;
- якість, стандартизація та сертифікація;
- мехатроніка агропромислового виробництва;

- альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження.
Працевлаштування: керівник підприємства, дилер з продажу техніки, інженер-конструктор, інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів, провідний фахівець логістичного відділу, інженер з випробування устаткування, головний агроном, провідний інженер науково-дослідної організації, молодший/старший науковий співробітник, завідувач відділу, сектору, лабораторії з проектування та дослідження машин, процесів та мехатронних систем.

альтернативное название картинки076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (рівні бакалавра та магістра) за освітніми програмами:
- підприємницька діяльність;
- торгівельна та біржова діяльність в агропромисловому виробництві.
Працевлаштування: фахівець з біржової торгівлі, брокер, дилер, консультант із біржових операцій, аукціоніст (ліцитатор), торговельний брокер (маклер); директор торговельної фірми; менеджер міжнародних холдингів, фірм, компаній; експерт-товарознавець; керівник підприємства; провідний аналітик; експерт з біржових операцій; керівник відділу.

альтернативное название картинки081 «Право» (рівень бакалавра) за освітніми програмами:
- юридична практика в агропромисловому комплексі;
- право.
Працевлаштування: помічник голови суду; державний виконавець; консультант нотаріуса; інспектор митниць; дізнавач правоохоронних органів; інспектор відділу кадрів; інспектор відділу реєстрації актів цивільного стану; провідний науковий співробітник; експерт-консультант з правової діяльності; керівник юридичного відділу; консультант з правових питань в аграрному секторі.
Ви також маєте можливість паралельного навчання за декількома спеціальностями (друга спеціальність – половина від вартості контракту), отримуючи другу вищу освіту або навчаючись за скороченим терміном навчання разом з ґрунтовною інженерною підготовкою, що дозволить втілити заповітні мрії та отримати в майбутньому беззаперечні конкурентні переваги на ринку праці.
Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень наш інститут зберігає (за 87 років з дня відкриття підготовлено понад 35 тисяч висококваліфікованих фахівців) та примножує славетні традиції українських інженерів та підприємців у сфері агробізнесу, дилерів провідних західних компаній, біржових та торгівельних брокерів, правознавців. Саме на базі нашого інституту створено потужний інноваційно-освітній кластер «АГРОТЕХНІКА» у сфері новітніх технологій грунтообробки і сучасного сільгоспмашинобудування, ініціаторами та засновниками якого є Харківська обласна державна адміністрація, ПАТ «УПЕК», ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод», ТОВ «Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі». Відкрито сучасну навчально-дослідну лабораторію «Case Education» за підтримки Департаменту агропромислового розвитку ХОДА і безпосередньої участі ТОВ «Украгрозапчастина» та компанії Case IH Agriculture. Створено центр сертифікаційних випробувань мобільної та сільськогосподарської техніки.

Навчально-науковий інститут механотроніки і систем менеджменту розташований в корпусі, який є пам’яткою архітектури. Раніше тут знаходилося Перше реальне училище м.Харкова, яке було побудоване у 1877 році архітектором Толкуновим К.А. в стилі класицизму з загальною площею 12500 м2. На базі інституту створено навчально-науково-виробничий комплекс, до складу якого входять 8 кафедр:
Кафедра тракторів і автомобілів;
Кафедра сільськогосподарських машин;

Кафедра оптимізації технологічних систем ім. Т.П.Євсюкова;
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності;
Кафедра безпеки життєдіяльності та права;
Кафедра фізичної культури та спорту.

Для підвищення ефективності практичної підготовки та забезпечення вимог сучасних аграрних підприємств у 2017 році створено дві нові кафедри:
- Кафедра мехатроніки та деталей машин;
- Кафедра агротехнологій та екології.

Інститут підтримує широкі міжнародні зв’язки з Вищою інженерною школою Анжі (Франція), Університетом Огайо (США), Празьким аграрним університетом (Чехія), Аграрною академією (Польща), Сільськогосподарською школою Келінг та Аграрною школою Корис (Данія). Проходження професійного стажування на провідних підприємствах США, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Франції, Чехії, Польщі, Данії, Норвегії та Австралії дозволяє нашим студентам після закінчення навчання працювати в іноземних компаніях та суттєво удосконалювати мовну практику. Здобутий досвід вільного спілкування англійською мовою безпосередньо з її носіями дає можливість не тільки відчути себе частиною глобальних процесів, повноцінно скористатись безвізовим режимом з Європейським союзом, але й приймати активну участь у  міжнародній діяльності та розвитку компаній.
Навчання в нашому інституті – це міцна основа Вашого особистого та професійного зростання, яка формує фахівців високого ґатунку та гарантує нашим випускникам працевлаштування у провідних компаніях. Ми хочемо, щоб Ви були успішними та особливими, а приємний час Вашого навчання був сповнений сміливих відкриттів й особистих перемог! До зустрічі у нашому дружньому студентському співтоваристві!

З найщирішими побажаннями,
директор ННІ механотроніки і систем менеджменту
доктор технічних наук, професор Власовець Віталій Михайлович

Наші партнери:
альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
альтернативное название картинкиальтернативное название картинкиальтернативное название картинки
Яндекс.Метрика