Із ХНТУСГ у серці…або наші випускники скрізь!

7 серпня у Чугуївському районі відбувся масштабний захід - День поля, який проводив ПРаТ "Чугуївський Агротехсервіс" (директор товариства - Горлачов Сергій Анатолійович, випускник ХІМЕСГ 1982р.). Від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка були присутні наступні співробітники: директор навчально-дослідного господарства Курилішин Олег Володимирович, професор, заслужений працівник сільського господарства України Анатолій Горбаньов та координатор з ефективної роботи навчально-дослідних полів ХНТУСГ доцент кафедри агротехнологій та екології Вотченко Олександр Степанович.

Метою заходу було: поглиблення співпраці з компаніями-лідерами агробізнесу, оцінка нових енергоефективних ґрунтообробних та посівних агрегатів з високою часткою інтелектуальної складової. Оригінальний формат заходу передбачав масштабну презентацію кожного агрегату і демонстраційний показ модельного ряду.

         

Компанії «Gaspardo» та «Agro resurs», представниками яких були наші випускники – Шевченко Сергій (колишній факультет «Механіко-технологічний», нині ННІ МСМ, 2004р.), Мітченко Сергій (факультет «Технічного сервісу», нині ННІ ТС 2012р.) і Войтенко Дмитро (ННІ МСМ, 2015р.) продемонстрували машини для оранки (плуги оборотні), сівалки та машини для передпосівного обробітку ґрунту, а також самохідний оприскувач.

Всі учасники заходу ознайомились із особливостями того чи іншого сільхоззнаряддя та специфікою їх роботи. Опісля учасникам було запропоновано подивитись на агрегати безпосередньо в роботі – на полі.