СЬОГОДНІ УЧЕНЬ — ЗАВТРА УСПІШНИЙ СТУДЕНТ

Ці слова підтверджені результатами цьогорічної вступної компанії, адже  всі учні, які пройшли підготовку на курсах при Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П Василенка, стали успішними студентами. Набір слухачів на курси ще триває  і ті учні, які бажають ґрунтовно підготуватися до ЗНО та наступного року планують вступати до вишу, мають таку можливість. Тому теперішніх слухачів директор підготовчих курсів  Анатолій Петрович Горбаньов орієнтує на те, щоб вони не пропускали занять, активно працювали з викладачами та брали участь у Всеукраїнській університетській олімпіаді вступників. На цьому ж наголошує і відповідальний секретар Приймальної комісії  Сергій Миколайович Скофенко. Спілкуючись із слухачами підготовчих курсів,  він детально розповів їм про умови участі вступників в університетській Олімпіаді, а також розповів про особливості  вступної кампанії 2020 року. Також Сергій Миколайович запропонував  слухачам підключитися до Університетської системи дистанційної освіти MOODLE, за допомогою якої можна суттєво покращити свої знання, а отже і підвищити шанси для успішного складання ЗНО.

 Цього року на підготовчі курси, що діють  при Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П. Василенка, вступило 40 осіб, які вже приступили до навчань. Здебільшого,  це учні випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Харкова та Харківської області, а також студенти коледжів, які планують наступного року вступати до університету. Наприклад, Сергій Тищенко і Антон Костін навчаються на випускному курсі  Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені Вернадського. Незабаром вони стануть дипломованими електротехніками. Але після закінчення коледжу планують продовжувати навчання, можливо, в одному з науково-навчальних інститутів ХНТУСГ, оскільки хлопці цікавляться ще й комп’ютерними технологіями.  Тому звернулися  до Освітнього центру університету, щоб пройти тут очні курси й поновити свої знання з української мови, математики та фізики. Рівнем викладання цих предметів на курсах задоволені і впевнені, що після їх закінчення зможуть успішно пройти ЗНО.

А от Аліна Цибізова їздить на підготовчі курси аж із  Нової Водолаги. Наразі вона навчається в Нововодолазькому ліцеї №1, має добру успішність, але разом з мамою вирішила, що  необхідно пройти додаткове навчання, щоб наступного року гарантовано вступити до університету. Аліна мріє стати менеджером з туризму, саме тому обрала ХНТУСГ, де готують фахівців за  цією спеціальністю.

Цією ж спеціальністю цікавиться і одинадцятикласниця  Інна Чаплигіна з  Мерефи. Говорить, що раніше в цьому університеті працював її батько, який і порадив пройти підготовчі курси, щоб потім вступити до  вишу. Тому крім шкільних уроків вона буде  відвідувати додаткові заняття, які проводять досвідчені викладачі. Одна з них  - кандидат філологічних наук, доцент Ольга Станіславівна Дьолог. Для слухачів підготовчих курсів вона читає українську мову і літературу. Сьогодні чергове заняття, на якому вивчають лексику сучасної української мови. Діти уважно слухають викладача і ведуть конспекти, які пізніше стануть їм у нагоді…

Як бачимо, Освітній центр університету працює за своїм планом і в найближчі дев’ять місяців тут буде багато роботи. Гадаємо, ця інформація буде цікавою і для інших вступників, а особливо  їхнім батькам, які думають про майбутню освіту своїх дітей. Тому радимо їм не відкладати це питання в «довгий ящик», а вже зараз звертатися за консультацією до фахівців Освітнього центру ХНТУСГ та Приймальної комісії.  Телефони для довідок: (057)700-39-15; 716-41-35; (066)213-50-38; (096) 012-26-93.

Додаткова  інформація для вступників також розміщена на сайті університету: http://www.khntusg.com.ua/uk/vstupniku

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.