Створення осередку Молодіжної ради Профспілки працівників АПК у Харківській області

 

25 січня відбулася зустріч Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України з молоддю Харківської області .

Відкриваючи зустріч Голова Харківської обласної організації профспілки працівників АПК Байбакова Ніна Прокопівна привітала всіх учасників та розповіла про роботу обласної організації профспілки АПК, з молоддю, акцентуючи увагу на постійній тісній співпраці з первинними профспілковими організаціями аграрних закладів освіти.

Голова Молодіжної ради Профспілки Володимир Ворох та заступник Світлана Ліщук зробили цікаві презентації про роботу молоді Профспілки АПК та розповіли про плани на 2017 рік, запросивши всіх до активної участі у цій роботі.

фото

Заступник Голови Профспілки Світлана Самосуд розповіла учасникам зустрічі про роботу Профспілки за різними напрямками і зокрема про зростаючу роль молоді у профспілковому русі і що саме на неї покладає надію Профспілка АПК.

Було запропоновано створити осередок Молодіжної ради Профспілки АПК в Харківській обласній організації профспілки працівників АПК.

Головою Молодіжної ради області запропоновано обрати Азацького Романа – студента 4 курсу Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Представники молодіжних організацій вищих аграрних навчальних закладів Харківського регіону проголосували одноголосно за Азацького Романа.

Також на цій конференції було обрано виконком Молодіжної ради Харківської обласної профспілкової організації працівників АПК. Три представники нашого університету обрані до керівного органу Молодіжної ради.

фото

До виконкому увійшли:

- Азацький Роман Володимирович - студент 4 курсу факультету енергетики і комплексних технологій ХНТУСГ;
- Ткаченко Денис Володимирович - студент 2 курсу факультету технології продукції тваринництва і менеджменту ХДЗВА;
- Заяць Юлія Олегівна - студентка 3 курсу факультету бізнесу і менеджменту ХНТУСГ;
- Шарафанова Ірина Миколаївна - студентка 3 курсу агрономічного факультету ХНАУ;
- Ончєва Ганна Сергіївна - студентка 3 курсу факультету біотехнології та природокористування ХДЗВА;
- Різниченко Анна Євгенівна - студентка 3 курсу відділення технології хліба коледж ХНТУСГ;
- Скринник Яна Сергіївна - інженер з охорони праці Чугуївського професійно-аграрного ліцею;
- Ревенко Ганна Олегівна - студентка 1 курсу факультету інженерів землевпорядкування ХНАУ;

Вітаємо представників нашого навчального закладу з обранням до виконкому Молодіжної ради Харківської обласної організації профспілки працівників АПК.

фото