Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Часта зміна роботи знижує шанси знайти нове місце

Переглядів: 1412

 
 
 
Ви фахівець, що володіє непоганим досвідом, знаннями і навичками, але роботу вам доводилося змінювати раз п'ять за останні три роки? Саме цей пункт вашої трудової біографії може насторожити досвідчених HR-Менеджерів. Про це вам розповість Центр практики та працевлаштування.
 
 
 
 
Якщо ваша трудова книжка рясніє безліччю записів, кадровикам це може здатися підозрілим з кількох причин. «По-перше, людина може бути конфліктною, неуживчивою або нечесною.

Часта зміна роботи знижує шанси знайти нове місце

Також можливо, що він попросту поганий фахівець, який неретельно та безвідповідально ставиться до своїх обов'язків. Перевіряти все це складно, та й довго. Тому багато роботодавців не ризикують і навіть не розглядають кандидатуру «літуна».
Нетривалий строк роботи на одному місці людина часто пояснює об'єктивними причинами: переїздом офісу в інший район міста, зміною керівництва або зміною умов праці. Але навіть це може бути витлумачене рекрутером не на вашу користь.
 
Повна готовність
Здобувачеві з «багатим» досвідом потрібно бути готовим до додаткових труднощів. Особливу увагу перед співбесідою приділіть поясненню причин своїх уходів з колишніх місць.
Не варто в кожному випадку прибігати до трафаретних фраз про «поганого начальника» або «маленькій зарплаті». Добре, якщо вдається показати якусь логіку в переходах, яка покаже, що нове місце – це саме те, що ви шукали.
Якщо разом з роботою мінявся і профіль діяльності (наприклад, людина працювала і маркетологом, і менеджером), то, претендуючи на конкретну вакансію, потрібно готовити відповідне резюме. У ньому потрібно акцентувати увагу на тих пунктах, які відповідають профілю розглянутої посади.
Постарайтеся зробити так, щоб структура вашого резюме була легкою для читання. Багато, бажаючих візуально зменшити свій послужний список, пишуть місця роботи через кому в один рядок. У жодному разі не чиніть так. Це робить резюме абсолютно не можливим для читання, і рекрутери не стануть витрачати на вас свій час.
Не забудьте також прикріпити до резюме супровідний лист, у якому коротко, але максимально зрозуміло викладіть причини, чому вам потрібна саме ця робота. Заздалегідь вивчить історію компанії, і специфіку роботи в ній, і продемонструйте ваші знання. Це підкреслить серйозність ваших намірів в очах роботодавця.
Помніть, що після співбесіди рекрутери можуть звернутися за рекомендаціями до ваших колишніх роботодавців. Тому, намагайтеся йти з минулого місця роботи красиво: заздалегідь попередивши шефа, закінчивши початий проект, навчивши вашого приємника.

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика