Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

5 ознак невдалої співбесіди

Переглядів: 1486

   

 
 
У багатьох були випадки, коли після співбесіди доводилося тривалий час чекати його підсумків. Іноді в період очікування губилися запасні варіанти працевлаштування через невизначеність. Але можна спрогнозувати підсумок зустрічі.
 
Ви сходили на співбесіду і ось вже тиждень чергуєте біля телефону в очікуванні відповіді. Вашу кандидатуру могли відразу відсіяти і просто не сповістити про це, а ви в надії на позитивний результат призупинили пошук. А могли і прийняти на роботу, і ось-ось має пролунати настільки очікуваний дзвінок, але ви продовжуєте бігати на співбесіди і практично готові погодитися на менш привабливу роботу. Оцінити ймовірність результату будь-якої співбесіди - дуже корисно. Центр практики та працевлаштування підготував 5 ознак, які вам допоможуть.
 
 
фото
 
1. Ніякої реклами
 
 Якщо роботодавець бажає мати вас у своєму штаті, то компанію і посаду опише в подробицях, представивши в найкращому світі. І відповідно не буде витрачати на це час, якщо кандидату нічого не світить. У випадку, коли ви - єдина зацікавлена сторона, не варто сильно розраховувати на успіх. Не варто чекати сприятливого результату і коли роботодавець не дає можливості кандидату задавати питання або відповідає на них загальними фразами. У таких випадках нерідко інтерв'юер каже, що розповість все, що хоче дізнатися здобувач при наступній зустрічі, яка, зрозуміло, навряд чи відбудеться.
 
2. Погляд зверхньо
 
Гордовита поведінка інтерв'юера по відношенню до вас - явно погана ознака. Звичайно, люди бувають різні, але найчастіше ступінь зацікавленості й уваги чітко дозовано: здобувачі, в яких зацікавлений роботодавець, отримують їх сповна; тим, у кому не впевнені приділяється середня увага без певних відтінків; а явні «ні» задовольняються формальним сухим спілкуванням. Якщо інтерв'юер знехотя відповідає на питання, не піклується про враження, яке він справить на кандидата, говорить відчужено або зверхньо, то це свідчить про незацікавленість, і шансів у вас мінімум.
 
3. Без слів
 
Якщо ви дійсно цікаві компанії, то співбесіда не буде зводитися до простого заповнення анкети. У деяких компаніях це обов'язковий нюанс, але після заповнення паперів з вами повинні і поговорити: дізнатися про досягнення і цілі, розповісти про компанію і дати можливість поставити запитання. Якщо ж ваша заповнена анкета просто переміщається в стопку паперів на столі, то ймовірність, що з вами зв'яжуться вкрай мала.
 
4. Відомі факти
 
Коли інтерв'юеру цікава ваша кандидатура, він прояснить все, що потрібно - від досвіду до особистих якостей. А от якщо співбесіда зведеться до сухого розпитування про те, що і так написано в резюме, то інтересу до вас практично немає.
 
5. Все зрозуміло
 
Співбесіда проходить дуже швидко в двох випадках: кандидат явно підходить і відразу отримує пропозицію; кандидат явно не підходить компанії з певних причин. Відрізнити перший випадок від другого буде досить просто.

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика