Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

6 ОЗНАК ВДАЛОЇ СПІВБЕСІДИ

Переглядів: 1507

   

 
 
Якщо більшість цих ознак ви помітили на співбесіді, інтерв'ю можна вважати вдалим.

 Пройшовши співбесіду, вам важко дати йому оцінку? Центр практики та працевлаштування пропонує звернути увагу на ознаки, які з великою часткою ймовірності говорять про успішне інтерв'ю.
 

1. Розмови про перспективи подальшого розвитку

 Якщо інтерв'юер розповідає вам про те, які завдання стоять перед компанією, і сам припускає, як вони можуть вирішити їх з вашою допомогою, це дуже цінно. Особливо, якщо акцент саме на особливостях вашого особистого професійного досвіду.

2. Інтерес до ваших можливостей працевлаштування

Якщо інтерв'юер цікавиться, чи проходили ви вже співбесіду в інших компаніях, робили вам вже якісь пропозиції, це говорить про його бажання дізнатися, які його шанси дістати вас як співробітника. Сюди ж можна віднести питання «Як скоро ви зможете приступити до роботи?».

3. Співбесіда триває довше, ніж передбачалося

Співбесіди з претендентами на місце співробітника компанії підстроюються в робочий розклад між іншими запланованими зустрічами. Якщо співбесіда проходить швидко, це говорить про те, що кандидат або не той, або зовсім свій (друге трапляється рідко). Якщо ж співбесіда триває довше запланованого, це явно грає на вашу користь.

4. Інтерв'юер цікавиться наявністю у вас рекомендацій

Зазвичай до рекомендацій справа не доходить до тих пір, поки вами конкретно не зацікавлені. Тому можете розцінювати це питання як позитивний знак.

5. Вам надають чіткі часові рамки

Якщо інтерв'юер закінчує співбесіду і каже, коли саме вам повинні передзвонити, а в деяких випадках чітко позначає як скоро чекає від вас виконане тестове завдання, це хороший знак.

фото

6. Знайомство з іншими співробітниками

Будьте впевнені, що все йде чудово, якщо інтерв’юер починає представляти вас людям, які не повинні були бути присутніми на співбесіді і які відповідальні за прийняття рішень.

Якщо вас не запросили на роботу після, здавалося б, вдалої співбесіди, це не завжди говорить про нестачу компетенції. Іноді кандидати занадто гарні для відкритої вакансії.

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика