Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Як завоювати прихильність колег по роботі

Переглядів: 1696

   

 

Колеги по роботі посилають на вашу адресу косі погляди, ніхто не розмовляє і навіть не пропонує випити разом філіжанку кави. Ви відчуваєте, що колектив абсолютно до вас не доброзичливий. Як налагодити відносини з колегами, дізнавався Центр практики та працевлаштування.

 
Не варто чекати, поки хто-небудь сам запропонує вам випити кави, покурити або сходити разом на обід. Беріть ініціативу на себе і, виходячи на перекур або обідню перерву, поцікавтеся, може хтось захоче скласти вам компанію.
 
Влаштуйте свято на свою честь

  Якщо у вашому колективі заведено разом відзначати особисті свята співробітників, придумайте привід (успішна здача сесії, день народження дитини або просто вдала покупка), який дозволив би вам зібрати колег за святковим столом. Пам'ятайте, ніщо так не зближує, як неофіційна атмосфера.
 
Підгодовуйте колег
 
Принесіть на роботу, наприклад, пиріг власного приготування і почастуйте ним колег. Якщо ж ви не проявляєте особливих кулінарних талантів, краще купіть той же пиріг в магазині. «Цей прийом "підсолодить"ставлення оточуючих до вас».
 
Стримуйте пориви гумору
 
Можливо, не всі колеги розуміють ваші жарти. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, постарайтеся не відпускати «шпильки» у бік оточуючих вас людей.
 
Говоріть компліменти
 
Частіше говоріть колегам компліменти, але ні в якому разі не лицемірте. Якщо люди відчують у ваших словах нещирість, ситуація може тільки погіршитися. Краще сказати колезі про те, що вам дійсно в ньому подобається.
 
Будьте самими собою
 
«Будьте самими собою не тільки вдома, але і на робочому місці. Адже навколишні відчувають, коли людина грає на публіку». Люди завжди оцінять, якщо ви будете з ними чесними і прямолінійними.
 
 
ФОТО

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика