Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту

Переглядів: 45502

 
Заїка С. О.
Заїка С. О.

 

Директор: Заїка Світлана Олександрівна
Адреса: Харків, вул. Алчевських, 44, 3 поверх   Показати на карті
Телефон: 716-41-68
Сайт: http://nnibm.khntusg.com.ua

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ бізнесу і менеджменту

Шановні абітурієнти, студенти, викладачі, батьки, колеги!

Щиро вітаємо Вас на сторінці навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту та сподіваємось, що тут Ви знайдете інформацію про наш Інститут, яка необхідна Вам в даний час!

Сьогодні ННІ бізнесу і менеджменту є одним з провідних структурних підрозділів ХНТУСГ, в якому на денній та заочній формах навчається понад 850 студентів.

ННІ бізнесу і менеджменту здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» для органів державної влади, місцевого самоврядування, наукових та освітянських установ, підприємств АПВ, банківських установ, страхових компаній, консалтингових та аудиторських фірм, посередницьких структур, представництв закордонних фірм в Україні за п’ятьма економічними спеціальностями:

- Економіка;

- Облік і оподаткування;

- Менеджмент;

- Маркетинг.

- Фінанси, банківська справа та страхування.

Особлива гордість нашого Інституту – його професорсько-викладацький склад. Викладачі ННІ БМ є висококласними професіоналами, які володіють практичними навичками економічної роботи, а також є визнаними спеціалістами гуманітарного та соціально-економічного напрямків. Вони беруть активну участь у написанні навчально-методичних і наукових праць, є активними учасниками міжнародних наукових заходів. Зростанню професіоналізму викладачів сприяють науково-практичні конференції, форуми, семінари, круглі столи, які щорічно проводяться Інститутом.

До складу інституту входить 6 кафедр:

ННІ БМ здійснює активну наукову діяльність, бере участь в інноваційних міжнародних проектах. В Інституті видаються монографії, навчальні посібники, діє аспірантура, працює спеціалізована вчена рада з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

У науковій роботі щорічно беруть участь понад 250 студентів, які досліджують актуальні теоретичні й практичні проблеми економіки та гуманітарних наук.
В своїй діяльності ННІ БМ прагне, щоб майбутні фахівці – наші випускники відзначалися глибокими професійними знаннями та спроможністю творчо мислити, усвідомлювали величезну відповідальність за справу та готовність до роботи в складних умовах сьогодення. Для цього постійно вдосконалюється якість освіти, застосовуються сучасні технології в організації навчального процесу, модернізується матеріально-технічна база.

ННІ БМ має розширені міжнародні зв’язки та активно співпрацює з вітчизняними науковими установами, начальними закладами та підприємствами щодо спільної наукової діяльності, а також проходження студентами навчальної та виробничої практики і стажування.

ННІ БМ надає можливість:

- проживання в комфортабельному гуртожитку в центрі міста;

- паралельного навчання за декількома спеціальностями;

- підготовки фахівців за скороченим терміном навчання на базі освітньо
кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»;

- отримання другої вищої освіти.

Наш Інститут виділяє серед інших вищих навчальних закладів доброзичлива і тепла атмосфера. Перш за все це заслуга студентської ради ННІ БМ, члени якої керують всім студентським життям та є ініціаторами багатьох заходів щодо згуртування колективу й організації дозвілля співробітників та студентів. Під час навчання кожен студент може реалізувати свій творчий та науковий потенціал, взяти участь у житті Інституту, продукуючи оригінальні ідеї.

На наших випускників постійно зростає попит на ринку праці, оскільки більшість з них демонструють високий професіоналізм, що відповідає новим вимогам сьогодення. Вони мають престижну роботу з перспективами кар’єрного зростання.

Ми дякуємо всім, хто вже зробив свій вибір на користь ННІ БМ для отримання ступенів бакалавра, магістра!

Окремо хочемо звернутись до нових абітурієнтів: невдовзі Вам потрібно буде прийняти одне з найважливіших рішень у вашому житті – визначитись в стінах, якого університету ви проведете кращі роки свого життя та обрати професію, яка допоможе Вам і Вашій родині не просто пристойно жити, а й приноситиме задоволення від роботи.

Якщо ви зупините свій вибір на ННІ бізнесу і менеджменту ХНТУСГ, ми зробимо все можливе, щоб задовольнити усі Ваші інтереси і гарантуємо Вам незабутнє захоплююче студентське життя та перспективну професію в майбутньому.

Ми завжди раді бачити в нашому Інституті цілеспрямованих і амбітних молодих людей, націлених на отримання якісної престижної вищої освіти, відкритих до дискусій і повноцінного діалогу.

З повагою і найкращими побажаннями
від колективу ННІ бізнесу і менеджменту директор ННІ БМ
Заїка Світлана Олександрівна

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика