Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Спартакіада ХНТУСГ 2016

Переглядів: 1669
ФОТО
 

Що весни відбуваються спортивні змагання серед студентів нашого університету. І ось цей рік не став виключенням. 12 травня відбулися фінальні змагання Спартакіади ХНТУСГ.

Протягом усього року наші студенти приймали участь в різноманітних спортивних змаганнях. Завдяки підрахункам балів визначається найатлетичніший навчально-науковий інститут року.
На захід для привітання переможців були запрошені високоповажні гості: проректор університету з навчально-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, професор – Жила В.; голова профспілкового комітету, доктор технічних наук, професор – Артьомов М., голова комітету по справам молоді та спорту, кандидат філософських наук – Моісеєва Н., майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор в Афінах 2004 року – Рижкова О.; майстер спорту України. Випускник університету 2014 року, бронзовий призер чемпіонату Європи – армреслінг – Жигілій В.
Атмосферу спортивного свята доповнив виступ дівчат черлідерш та студенти нашого університету, які засівали чудову пісню.
Після нагородження призерів безпосередньо почались змагання з таких дисциплін:

• Гирьовий спорт

• Штанга

• Перетягування канату

• Естафета (чол., жін.)

Під час змагань на спортивному майданчику панували справжні пристрасті. Студенти кожного ННІ з захопленням вболівали за своїх одногрупників. Всі учасники заходу проявили себе в найкращому світлі та з честю відстоювали свій інститут. Та все ж за результатами змагань:

ННІ ЕКТ I місце

ННІ МСМ II місце

ННІ БМ III місце

ННІ ТС IV місце

ННІ ПХВ V місце

Вітаємо переможців Спартакіади та керівництво Навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерних технологій з перемогою.
Ось і завершилось протистояння. Є переможці, та це не привід засмучуватись іншим учасникам, адже буде ще достатньо спортивних змагань. Всім учасникам Спартакіади бажаємо нових перемог та звершень.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика