Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Пошук роботи

Переглядів: 12794

Техніка ефективного пошуку роботи, працевлаштування і кар'ерного зростання

Пошук роботи в Інтернеті – це один з сучасних методів пошуку роботи. Дані сайти містять базу даних вакансій для здобувачів і базу даних резюме для роботодавців.

Сайти по пошуку роботи в Україні.

Neuvoo.com.ua

Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших ми індексуємо і збираємо на одному порталі 100% вакансій країни і надаємо до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.
Сервіс працює в 37 країнах світу. В Україні налічує понад 400 000 вакансій і ця цифра з кожним днем зростає.
Ми збираємо всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті, тому ми схожі на Google, але для вакансій.
Організації, з яким ми співпрацюємо:
· London School of Business and Management
· London Metropolitan University
· Columbia University
· Pennsylvania University
· Cameron University
· Arizona State University
· Northern Michigan University
· Université de Genève
· HEC Lausanne - Alumni
· Universität Bern - Career Services
· Universität Zürich
 

Job.i.ua

Один із самих розповсюджених сайтів для пошуку роботи в Україні - це сайт job.ua. Сайт є частиною порталу i.ua. На даний момент у базі даних сайту знаходиться близько 5 тисяч вакансій й 4 тисяч резюме. У дизайні сайту немає надмірностей, всі ресурси сайту спрямовані на оптимізацію пошуку роботи. Доступні такі розділи як пошук вакансій і пошук резюме, додавання свого резюме або вакансії.

На сайті є можливість створення:
- свого особистого профілю, у якому можна зберігати свої резюме й вакансії, що сподобалися;
- є можливість швидкого пошуку з урахуванням категорії вакансії, регіону пошуку й періоду пошуку.

Інтерфейс сайту зрозумілий інтуїтивно й навіть ті, хто зіштовхується з подібним сайтом уперше, легко зможуть знайти потрібну інформацію.


Job.ukr.net

Job.ukr.net є частиною українського порталу ukr.net. Величезна популярність порталу дозволяє Вам вибирати з більш ніж 27 000 вакансій! Серед клієнтів сайту job.ukr.net такі відомі компанії як Райффайзен Банк Аваль, мобільний оператор Life:), українські представники компанії Philips, Adidas.

Ви можете створити особистий профіль, у якому Ви будете розміщати свої резюме, відзначати вакансії, що сподобалися, зберігати інформацію про отримані пропозиції й відправлених резюме. Ви можете настроїти розсилання вакансій на Ваш електронний ящик. Крім того, завжди до послуг здобувачів і роботодавців корисні статті й ради з питань працевлаштування, новини ринку праці.


Superjob.ua

На сайті superjob.ua Вас, у першу чергу, вразить список вакансій від провідних компаній в Україні. Крім стандартних розділів, на цьому сайті Ви також знайдете розділ «співтовариства». У цьому розділі зібрані спеціалізовані форуми по працевлаштуванню, на яких роботодавці й здобувачі роботи обговорюють важливі проблеми, пов'язані із працевлаштуванням.

Також на сайті є розділ «Дослідження», присвячений дослідженням ринку працевлаштування.


Ukrjob.net

Як і багато інших сайтів по працевлаштуванню, сайт ukrjob.net (job.bigmir.net) є частиною українського пошукового порталу bigmir.net. Популярність і репутація порталу породжують довіру відвідувачів і до цього сайту. На головній сторінці ukrjob.net Ви можете відразу ж побачити вакансії від VIP-компаній, список останніх вакансій й, звичайно ж, форму для пошуку вакансій. У базі роботодавців сайту близько 500 компаній, які пропонують здобувачам більше двох з половиною тисяч вакансій. Для власників сайтів сайт пропонує безкоштовні інформери з оголошеннями про роботу.


Jobs.ua

Сайт Jobs.ua вигідно відрізняється від безлічі подібних ресурсів наявністю таких розділів як «Тренінги» й «Утворення». У цих розділах перебуває сама свіжа інформація про проведення різних тренінгів, курсів. Представлено список ведучих тренінгових й освітніх установ. Корисна інформація для здобувачів і роботодавців представлена в розділі «Інформаційні матеріали». На сайті також є своє співтовариство, де можна поділитися своєю проблемою або питати поради. Інтерфейс сайту зручний і представлений як у російськомовній, так й в україномовній версії.


Work.ua

Сайт work.ua вражає списком VIP-компаній з першого погляду. Провідні компанії України й українських представників світових компаній розмістили тут свої пропозиції. Усього на сайті доступно близько 24 тисяч вакансій. У розділі «Ради й ресурси» на сайті представлені корисні посилання на ресурси, пов'язані із працевлаштуванням, наприклад, є присутнім посилання на КЗОп, каталоги агентств, статистику заробітної плати. На сайті також є можливість створювати інформери про вакансії для Вашого сайту.

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика