Готові! Із нетерпінням чекаємо відкриття!

 15-17 березня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».  

Участь у виставці підтвердило 758 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, Польщі, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії. Зокрема, 96 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ; 17 закордонних закладів освіти та міжнародних освітніх агенцій; 452 заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти,  обласні та міські органи управління освітою; 166 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 27виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки.

 Варто відзначити, що Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

 

Час роботи виставок: 15-16 березня - 10:00-18:00, 17 березня - 10:00-16:00. Вхід вільний. Виставки відбудуться за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (ст. метро «Арсенальна»).