Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ОГОЛОШЕННЯ

Переглядів: 2197
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
Н А К А З
 
м. Харків
 24     10      2017 р.                                                            №  01-08/352
 
 
Про проведення І туру Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових робіт з
природничих, технічних та гуманітарних
наук у 2017/2018 навчальному році
 
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10. 10. 2017 року № 1364, про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році, та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів.
 
н а к а з у ю :
 
1. У навчально-наукових інститутах створити галузеві конкурсні комісії для проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук відповідно до переліку галузей наук (спеціальностей), (з урахуванням таблиці переліку галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться Конкурс у 2017/2018 – 2019/2020 навчальних роках)
2. Галузевим комісіям, відповідно до положення про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, провести до 26.12.2017 перший тур Конкурсу, здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів (не більше трьох по кожній галузі).
3. Директорам інститутів до 30.12.2017 подати до підрозділу НРС інформацію про участь студентів у першому турі Конкурсу студентських наукових робіт.
4. Підрозділу НРС до 15.02.2018 направити відібрані наукові роботи студентів у відповідні базові вищі навчальні заклади для участі у підсумкових науково-практичних конференціях.
5. Директорам інститутів, згідно запрошень галузевих конкурсних базових вищих навчальних закладів відрядити студентів, для участі у підсумкових науково-практичних конференціях.
6. Головному бухгалтеру ДАНИЛЕНКО Т.П. забезпечити фінансування відряджень учасників другого туру Конкурсу студентських наукових робіт для участі у підсумкових науково-практичних конференціях.
7.Контроль за виконанням цього наказу доручаю проректору з наукової роботи д.т.н., професору МЕЛЬНИКУ В.І.
 
 
 
 
Перший проректор                                                                                                         М.Л.Лисиченко
 
 
 
 

1. Наказ Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017-2018 н.р.

2. Перелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться Конкурс

3. Положення про конкурс наукових робіт (ХНТУСГ)

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика