Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Магістри, на сцену! (Обережно! Дуже зворушливе відео!)

Переглядів: 1410
ФОТО
 

Дитячий садок, школа, університет... Ось і пролетіли, як одна мить, п'ять з половиною років ... Тепер Ви, шановні студенти - Магістри! Випускники!...

Сьогодні, 27 лютого 2018 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2-го рівня вищої освіти «Магістр» навчально-наукових інститутів МСМ, БМ та ТС.

Відкрив захід вступним словом ректор ХНТУСГ Олександр Нанка, який зазначив, що підготовка кадрів для Харківської області - велика відповідальність: більше 70% випускників ХНТУСГ після закінчення університету залишаються працювати на Слобожанщині. Від них залежить майбутнє регіону, його розвиток. Диплом магістра - це не тільки нові знання, а й безцінний досвід та нові знайомства.

фото
фото
фото
фото

- Шановні випускники! Сьогодні в Вашому житті знаменний день! Ви вступаєте у доросле життя. Диплом університету є свідченням про пройдений шлях і початком - нового на цьому шляху. Звичайно, будуть труднощі, будуть перешкоди, але я впевнений, що саме випускники Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка зможуть з упевненістю їх подолати і знайти свій шлях до заповітної мрії. Бажаю Вам ніколи не забувати свою Альма-матер, викладачів, щоб кожен з вас зробив собі кар'єру, саме "сьогодні" для Вас відкрито весь простір нашої Батьківщини, України. В добрий шлях!" – побажав магістрам Олександр Володимирович.

фото
фото
фото
фото

Почесною гостею урочистого заходу стала Голова Харківської обласної організації профспілки працівників АПК Байбакова Ніна Прокопівна , яка також привітала магістрів з цією знаменною датою.

- Сподіваюся, що навчання в магістратурі спонукає вас на продовження самовдосконалення в аспірантурі, докторантурі та науковій діяльності. Бажаю вам невпинного бажання йти вперед і нових ідей!

Під час урочистого вручення дипломів, грандіозним подарунком для магістрів і гостей свята став сюрприз від кафедри культурних універсалій. Викладацький склад презентував команді під номером «14» дивовижний відео–ролік, тим самим змусивши всіх присутніх світа замислитися над швидкоплинністю буття. Викладачі, студенти та їх батьки були просто в захваті від побаченого.

фото
фото
фото
фото

Однак винуватці заходу також зробили у відповідь подарунок. Чорно-біле кіно, у головних ролях якого були студенти тієї ж самої команди під номером «14». Вони разом виконали відому пісню та на своєму прикладі показали, що не треба сумувати. Все буде добре, життя продовжується.

-Дуже дякуємо Вам, шановні викладачі, директори інститутів, ректорат, за нелегку працю, за Вашу натхненну працю, за знання, увагу та турботу! Бажаємо кожному з вас міцного здоров'я і гармонії в житті! Успіхів у роботі, сімейного щастя і гарних студентів!!!!!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото

 

 

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика