Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Студентський театр «Джерело»

Переглядів: 11270

Студентський театр Джерело

Студентський театр «Джерело» Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка був створений в 1989 р. на базі бібліотеки і протягом усіх років радує глядачів новими постановками і талантами.

Театр дозволив розкрити свої творчі здібності більш ніж 100 студентам, деякі з них не залишили це захоплення до цих пір, підтримують з нами дружні стосунки.

Студентський театр Джерело

Назва театру - «Джерело» - не випадково. Адже саме з таких джерел народної творчості народжуються могутні течії не тільки української, а й світової культури.

Засновник і муза театру - Грабар Наталія Григорівна, що починала, як співробітник бібліотеки, росла разом зі своїм колективом і зараз (не забуваючи про бібліотеку) викладає на кафедрі культури, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент.

Театр брав участь у фестивалі аграрних вузів «Софіївські зорі», став дипломантом університетського фестивалю «Хочу стати зіркою», про роботу театру писала обласна газета «Слобідскій край» (1999 рік), його учасники відвідували з виступами національний музей Г.С. Сковороди в селі Сковородинівка.

Новий струмінь творчості вніс режисер Е.Н. Кобець. З його приходом класичні літературні твори набули нового змісту.

Студентський театр Джерело

Вистава «Нові пригоди Буратіно» - це веселий твір про відомих персонажів у сучасній інтерпретації.

У класичному творі наші герої залишилися юними, але що сталося з ними через 30 років, залишилося невідомим. Через роки мешканці італійської провінції сильно змінилися... Глядачів чекають неймовірні пригоди, вони дізнаються про нові страшних таємниці. І багато хто з цих секретів виявляться нерозкритими до самого фіналу. П'єса поставлена в жанрі музичної комедії

Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика