Спадкоємність поколінь: від минулого до сучасності

У квітні редакторів газет вищих навчальних закладів першої столиці нашої країни гостинно зустрічали в новому сучасному комплексі наукової бібліотеки Харківського юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Спочатку в виставковому залі НБ познайомилися з творчістю В. Ганоцького, у якого багато картин, присвячених жінкам. Потім акули пера мали змогу побувати в сучасних, добре обладнаних читальних залах бібліотеки, познайомитися з фондами рідкісної стародавньої книги, та книгами, які подарували НБ ректор, проректори, професори університету.

Вразив своєю незвичайною формою, дизайном та кольоровим оформленням великий конференц-зал. Проректор з навчально-методичної роботи академік В. Комаров, який супроводжував журналістів під час всіх екскурсій, і голова журі конкурсу Н. Десятников вручили грамоти переможцям IX міського конкурсу університетських газет «Літопис» в різних номінаціях. «Світоч знань» Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка переміг в номінації «Спадкоємність поколінь: від минулого до сучасності». Абсолютним переможцем 2018 року стала газета «Автодорожник» ХНАДУ.