Студенти ННІ ЕКТ одні із кращих серед учасників Екофоруму-2018

У рамках ІІ Міжнародного екологічного форуму «Екофорум-2018» 1 червня 2018р. переможці І туру студенти групи 32-ЕМ Мохонко Анна та Антонюк Богдан отримали диплом ІІІ ступеню у фінальному етапі Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів екологічного та енергетичного менеджменту. Проект в другому турі доповідала та захищала Мохонько Анна. Керівник проекту доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С.М.

Всього на розгляд журі надійшло 36 проектів із 17 закладів вищої освіти, з різних міст України - Києва, Харкова, Одеси, Львову, Маріуполя, Кривого Рогу, Житомира, Херсона та ін. До фіналу були відібрані 18 проектів. На фінальному етапі роботи оцінювались за такими критеріями: актуальність, творчий підхід, наукова новизна, обґрунтованість, презентаційні навички, чіткість викладення матеріалу, вміння вести науковий діалог, придатність проекту для практичного застосування.

Студенти-переможці зазначили, що участь у таких заходах сприяє різновекторному розвитку як особистості, так і майбутнього професіонала своєї справи та виразили щиру подяку адміністрації за можливість брати участь у таких заходах та за надзвичайно високий рівень проведення конкурсу.

По завершенню переможці були нагороджені дипломами I-III ступенів, а учасники та їх наукові керівники нагороджені подяками та призами від спонсорів.