У восьмий раз був запущений «собака-молекула»

Сьогодні о 13.00 годині за київським часом у круглому сквері перед Держпромом і між корпусами Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у восьмий раз у небо був запущений «собака-молекула», таким чином сповістивши присутніх «Наукового пікніку» про початок заходу.

Незважаючи на похмуру погоду, кількість майбутніх юних науковців та дорослих людей була досить великою.

Як зазначила організатор Тетяна Баглай: "Наукові пікніки продовжують бути місцем, де кожен - від маленької дитини до літньої людини - може сформувати, відновити або підсилити любов до науки, усвідомивши, що освіта може бути цікавою і надихати".

60 закладів вищої освіти, наукових установ і організацій по роботі з дітьми та молоддю взяли участь у фестивалі науки. Харківський національний технічний університет сілкого господарства ім. П. Василенка також продемонстрував присутнім свої розробки та нагодував маленьких вчених смаколиками.

Гарний настрій, велика кількість позитиву та щирі посмішки дорослих і дітей, котрі підходили до каркасно-тентової конструкції ХНТУСГ підтвердили, що наш університет займає гідне місце серед ЗВО м. Харкова.