ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ПРАКТИК НА ПІДПРИЄМСТВАХ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

10 жовтня в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка за участю Українсько-польського центру відбулась презентація виробничих практик на підприємствах Республіки Польща для студентів навчального закладу.

Для участі в заході були запрошені керівник ТзОВ «Польські ягоди», Ярослав Бієн, керівник ТзОВ «Плантація над Танвія» Йосип Гусак та співробітник Щур Т.Г.

ТзОВ «Польські ягоди» - група виробників ягід, які займаються виробництвом, переробкою, зберіганням та експортом продукції на світовому ринку, застосовують новітні технології та обладнання. ТзОВ «Плантація над Танвія» - одна з найбільших плантацій В Європі (понад 180 га) чорниці високорослої. Розташована а Розточанському народному парку (еко-зона).

Під час зустрічі з представниками польських підприємств студенти отримали інформацію щодо умов проходження виробничої практики та відповіді на свої запитання.

Українсько-польский центр нагадує, що в ХНТУСГ працюють безкоштовні курси з вивчення польської мови. Заняття проводяться в головному корпусі (вул. Алчевських 44, ауд. 306) у вівторок та четвер, з 15.00 до 16.00. Запрошуються всі бажаючі.