Профорієнтаційні заходи на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського

21 листопада на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського відбувся спільний профорієнтаційний захід, в якому взяли участь: завідувач кафедри технології матеріалів професор Тришевський О.І., доцент Калюжний О.Б., начальник маркетингового відділу доц. Рідний Р.В., доцент кафедри вищої математики Сичева Т.О., асистент кафедри фізики та теоретичної механіки Прихода М.О., та студентка 2 курсу ННІ переробних та харчових виробництв Слинько Н.В.

      

На заході були присутні: 29 учнів 11 класів Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського та Артемівського НВК, їх батьки та вчителі закладів освіти.

Були роздані рекламні матеріали та буклети, а також показано відео-презентацію стосовно навчання в університеті та його навчально-наукових інститутах та факультеті.

Зі вступним словом виступив професор Тришевський О.І., який розповів про Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, а також про переваги навчання саме в нашому університеті.

    

Доцент Рідний Р.В. надав інформацію про умови вступу до навчального закладу в 2019 році та розповів про типові помилки вступників 2018 року.

Стосовно підготовки до успішної здачі ЗНО та залучення учнів до підготовчого відділення ХНТУСГ розповіла Сичева Т.О.

В комп'ютерному класі школярі мали змогу оцінити свій рівень знань за допомогою системи дистанційного навчання. 20з яких виявили бажання пройти підготовчі курси за допомогою цієї системи.