Конкурс Бізнес - планів студентів «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»

6 грудня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувся конкурс Бізнес – планів серед студентів спеціальності 076 «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». Свої розробки презентували студенти 1 та 3 курсів.

Захід розпочався привітальними словами директора ННІ ТС Сайчука О.В., який наголосив на тому, що бізнес-планування є невід’ємною складовою сучасного економічного життя і побажав успіху конкурсантам.

      

Студент 2 курсу Храмов К. поділився своїм досвідом участі у конкурсах студентських наукових робіт і наголосив на тому, що всі наші починання принесуть плоди в майбутньому.

Членами конкурсної комісії було обрано директора ННІ ТС – Сайчука О.В., завідувача кафедри – Левкіну Р.В., викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студентів – переможців у минулорічних конкурсах: Кобцеву П. і Храмова К.

Після доповідей студентів і жвавого обговорення представлених Бізнес-проектів комісією визначено переможців. Ними стали: І місце - Мухіна О.О., «Інтернет-магазин Surprise»; ІІ місце - Попова Ю.Ю. і Луцкая В.В., «Drunk Cherry Bar»; ІІІ місце - Абрамян Б.А., «ArtFix Servise». Студенти мали можливість визначити переможцем у номінації найоригінальніший проект Кривошєєва В.С., «Flora Décor».

Захід завершився смачним тортиком, врученням грамот та подарунками від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.