Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Студентське життя

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Опубліковано: 23.03.2017 ; Переглядів: 938

Інформуємо вас, що у зв’язку зі значним підвищенням тарифів на комунальні послуги з 01.03.2017 року передбачена державна підтримка шляхом оформленням субсидії на проживання в гуртожитках ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

З метою своєчасного оформлення субсидії необхідно звертатися до адміністрації студмістечка до фахівця I категорії адміністративно – господарського відділу Лісняк Г.Г.( моб. 0963063682).

Для оформлення субсидії необхідно надати:

- заяву про призначення житлової субсидії;

- декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії;

- довідку про склад сім’ї та розмір платежів за житлово-комунальні послуги.

Всі необхідні документи знаходяться в адміністрації студмістечка.

ЛЮБИШ ФОТО? ТОДІ ЦЕ САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ!

Опубліковано: 15.03.2017 ; Переглядів: 790
ФОТО
 

Шановні студенти, якщо Ви любите фотографію і у найяскравіші моменти життя об’єктив завжди у ваших руках, то ця інформація саме для Вас!

Для підтримки фотомайстрів та аматорів у аграрних навчальних закладах проходитиме перший тур усеукраїнського фотоконкурсу,під час якого оцінюватимуться Ваші творчі здібності Тема конкурсу: «Любіть свою землю,любіть український світ – і все у Вас буде добре!»

Усіх охочих прохання надати фотоматеріали до 20 березня 2017 р. представникам студентських рад ННІ. Ми чекаємо на Ваші роботи.

Якщо зірки запалюються, значить це комусь потрібно?

Опубліковано: 11.03.2017 ; Переглядів: 1478
ФОТО
 

9 березня у головному корпусі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка відбувся конкурс краси «Зіронька ХНТУСГ 2017».

Запрошуємо!

Опубліковано: 4.03.2017 ; Переглядів: 829

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ Спартакіади ННІ ХНТУСГ ім. Петра Василенка 2016 – 2017

фото
фото

10-ти років успішного функціонування Об'єднаної ради студентського самоврядування

Опубліковано: 27.02.2017 ; Переглядів: 973
ФОТО
 

20 лютого представники Студентського Парламенту були запрошені до братерського ХНАУ на ювілейне святкування 10-ти років успішного функціонування Об'єднаної ради студентського самоврядування. У рамках дружнього форуму розглядалися питання функціонування та встановлення ОРСС як незалежного органу, сприяння роботи у раді, гармонійному розвитку особистості студента, формуванню лідерських якостей, навичок майбутнього організатора, керівника.

БІЗНЕС-ГРА " КОРПОРАЦІЯ ІДЕЙ"

Опубліковано: 24.02.2017 ; Переглядів: 1077
ФОТО
 

Нещодавно студентська команда «Бізнес-стар»,до складу якої увійшли магістри 5-го курсу інституту бізнесу і менеджменту – Лимаренко Настя, Нагорна Ксенія, Матяш Ганна, Мензяк Катерина, Балабатько Дар’я та їх керівник - Богомолова Катерина Сергіївна прийняла участь у Міжнародній студентській бізнес-грі «Корпорація ідей «4»», яка проходила під патронатом Департаменту у справах сім’ї, молоді, та спорту Харківської міської ради на базі Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету.

Створення осередку Молодіжної ради Профспілки працівників АПК у Харківській області

Опубліковано: 1.02.2017 ; Переглядів: 1101
ФОТО
 

25 січня відбулася зустріч Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України з молоддю Харківської області .

Відкриваючи зустріч Голова Харківської обласної організації профспілки працівників АПК Байбакова Ніна Прокопівна привітала всіх учасників та розповіла про роботу обласної організації профспілки АПК, з молоддю, акцентуючи увагу на постійній тісній співпраці з первинними профспілковими організаціями аграрних закладів освіти.

RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика