Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Центр гендерної освіти

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ

Опубліковано: 1.12.2016 ; Переглядів: 908
ФОТО
 

23 листопада за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з ГО «Ла Страда – Україна» під патронатом голови обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної у приміщенні Premier Palace Hotel Kharkiv відбулася презентація соціальної кампанії з ратифікації та імплементації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

3 грудня Міжнародний день інвалідів

Опубліковано: 3.12.2015 ; Переглядів: 1920
ФОТО
 
 Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем людей з обмеженими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями

Засідання Круглого столу на кафедрі транспортних технологій і логістики

Опубліковано: 3.12.2015 ; Переглядів: 1193
ФОТО
 
 2 грудня 2015 року в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства» в навчальному корпусі за адресою проспект 50-річчя ВЛКСМ, буд. 65-г відбулося засідання Круглого столу за темою: «Об’єднання зусиль закладів вищої освіти та громадськості у протидії гендерному насильству». Захід був ініційований та проведений Центром гендерної освіти та кафедрою транспортних технологій і логістики. З метою популяризації та взаємодії нової поліції з студентством, на круглий стіл були запрошені представник та представниця патрульної поліції м. Харкова, які є випускниками нашого університету, лейтенанти Оспіщева Оксана (ННІ ТС, кафедра ТТЛ) та Реуцький Олег (ННІ ПХВ).

Центр гендерної освіти інформує: 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

Опубліковано: 2.12.2015 ; Переглядів: 1703
ФОТО
 
 Він пов`язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми та з рабством (резолюція ООН № 317 (IV) від 2 грудня 1949 року)
 
Рабство може здатися застарілим поняттям, адже в більшості колоній воно було скасовано ще в XIX столітті. Однак вважати, що рабство в сучасному світі повністю викоренено, буде помилкою. Існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах, передача вдів у спадок та боргова кабала.

КРУГЛИЙ СТІЛ «УКРАЇНА БЕЗ НАСИЛЬСТВА: ВИРІШИМО ПРОБЛЕМУ СПІЛЬНО»

Опубліковано: 2.12.2015 ; Переглядів: 1318
ФОТО
 
 26 листопада в Харкові в приміщенні медіа-центру «Время» відбувся круглий стіл «Україна без насильства: вирішимо проблему спільно», який зібрав осередки гендерної освіти ВНЗ, представників і представниць громадських організацій, обласної та міської влади і нової поліції. Також у круглому столі взяли участь Фонд народонаселення ООН (ФН ООН) в Україні, МБФ «Український жіночий фонд» та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Організатор заходу - Харківська облдержадміністрація - присвятила зустріч старту глобальної щорічної акції «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня.

Молодь у дії заради життя

Опубліковано: 27.11.2015 ; Переглядів: 1150
ФОТО
 
 Дирекція ННІ БМ спільно з комітетом у справах сім’ї молоді та спорту, кафедрою ЮНЕСКО та кафедрою організації виробництва бізнесу та менеджменту у рамках акції «16 днів проти насильства» провели серію заходів серед студентів всіх курсів ННІ БМ.

16 ДНІВ ПРОТИ ГЕНДЕРНОГО НАСИЛЬСТВА

Опубліковано: 25.11.2015 ; Переглядів: 1968
ФОТО  
25 листопада в Україні стартує акція "16 днів проти гендерного насильства"
 
У червні 1991 року Центр Жіночого Глобального Лідерства www.cwgl.rutgers.edu та учасники Форуму з питань жінок, насильства та прав людини, представленого учасницями з 20 країн світу, закликали до глобальної кампанії “16 Днів проти гендерного насильства”.
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика