Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Центр працевлаштування

«Ярмарок вакансій-2016»

Опубліковано: 21.03.2016 ; Переглядів: 1575

   

 17 березня відбувся ярмарок вакансій. Відкрив захід академік Національної академії аграрних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Леонід Миколайович Тіщенко. Потім учасників привітав директор Харківського міського центру зайнятості Піженко Сергій Вікторович

Як правильно вийти з відпустки

Опубліковано: 25.08.2015 ; Переглядів: 1818

   

 Якщо після відпустки у вас депресія, задайте собі питання - чи там ви працюєте.Самий чорний день в році - перший день виходу на роботу після відпустки. Багато хто з нас у цей день приймає поспішні рішення про зміну роботи, інші впадають у затяжну нудьгу, треті "зриваються" на колегах. Якщо один з цих ознак вам знайомий і кінець відпустки для вас - як дамоклів меч чи кара небесна за всі гріхи, у вас - класичний синдром поствідпускної депресії.

Як завоювати прихильність колег по роботі

Опубліковано: 18.06.2015 ; Переглядів: 1685

   

 

Колеги по роботі посилають на вашу адресу косі погляди, ніхто не розмовляє і навіть не пропонує випити разом філіжанку кави. Ви відчуваєте, що колектив абсолютно до вас не доброзичливий. Як налагодити відносини з колегами, дізнавався Центр практики та працевлаштування.

6 ОЗНАК ВДАЛОЇ СПІВБЕСІДИ

Опубліковано: 3.06.2015 ; Переглядів: 1503

   

 
 
Якщо більшість цих ознак ви помітили на співбесіді, інтерв'ю можна вважати вдалим.

 Пройшовши співбесіду, вам важко дати йому оцінку? Центр практики та працевлаштування пропонує звернути увагу на ознаки, які з великою часткою ймовірності говорять про успішне інтерв'ю.

5 ознак невдалої співбесіди

Опубліковано: 3.06.2015 ; Переглядів: 1479

   

 
 
У багатьох були випадки, коли після співбесіди доводилося тривалий час чекати його підсумків. Іноді в період очікування губилися запасні варіанти працевлаштування через невизначеність. Але можна спрогнозувати підсумок зустрічі.

Інтерактивний семінар «Працевлаштування молодих спеціалістів в кризу»

Опубліковано: 2.04.2015 ; Переглядів: 1803
 
01 квітня 2015 року до навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв завітали представники Академії Успішних продажів «SV Trade» Петров Дмитро та Султанов Руслан. До уваги студентів був представлений інтерактивний семінар «Працевлаштування молодих спеціалістів в кризу», в якому участь взяли студенти 2 і 3 курсу.

Часта зміна роботи знижує шанси знайти нове місце

Опубліковано: 31.03.2015 ; Переглядів: 1399

 
 
 
Ви фахівець, що володіє непоганим досвідом, знаннями і навичками, але роботу вам доводилося змінювати раз п'ять за останні три роки? Саме цей пункт вашої трудової біографії може насторожити досвідчених HR-Менеджерів. Про це вам розповість Центр практики та працевлаштування.
 
 
 
 
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика