Події

ВІДЗНАЧИЛИ ЧЛЕНІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Сьогодні у Харкові вшановували  учасників чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Семена Новікова, Андрія Кулика та їх тренера Дімітрія Тімченка, які нещодавно повернулися з Італії.

детальніше
Події

НА ЧОМУ ТРИМАЄТЬСЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКА НАУКА?

Нещодавно на засіданні Вченої ради Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка професорсько-викладацький колектив вітав з черговим науковим досягненням молодого колегу, доцента кафедри  надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича Євгена Калініна.

детальніше
Події

Нові правила боротьби з рейдерством.

16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 5 грудня 2019 року № 340-IX (далі – Закон), яким внесено значні нововведення до багатьох норм законів та кодексів, що регулюють сферу реєстрації нерухості в Україні, в т.ч.

детальніше
Події

22 лютого — День відкритих дверей

До уваги майбутніх випускників та їхніх батьків!

детальніше
Події

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

За останні три роки співробітниками ХНТУСГ було видано 142 наукові монографії й опубліковано понад 2200 публікацій у фахових виданнях України та майже 500 публікацій у закордонних. Протягом 2019 року кількість таких публікацій суттєво зросла, що свідчить про активізацію наукової діяльності університету.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS