Ректор

Навчально-науковий інститут технічного сервісу (ННІ ТС)

Директор: Сайчук Олександр Васильович
Адреса: 61050, проспект Московський, 45      Показати на карті
Телефон: (057)732-79-22
e-mail: ts@techservis.com.uannits@ukr.net 
Сайт: http://www.techservis.com.ua

Ознайомитись з більш детальною інформацією ННІ Технічного сервісу можна тут

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

Навчально-науковий інститут технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка було створено 29 листопада 1991р. Поштовхом до заснування факультету стали ті зміни, які відбувалися у виробничій сфері АПК України: створення підприємств різних форм власності, машинно-технологічних станцій, станцій технічного обслуговування, фірм з виробництва, продажу, обслуговування та ремонту техніки, значного росту технічного рівня машин, оснащення їх мікропроцесорною технікою. У 2009 році факультет було перейменовано у навчально-науковий інститут технічного сервісу.

 

Навчально-науковий інститут готує фахівців за освітньо - кваліфікаційними рівнями

Бакалавр

 

-133 “Галузеве машинобудуванняа”
- 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
- 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

 

 

Магістр

- 133 “Галузеве машинобудування ” 
- 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" 
 

Встановлений ліцензійний осяг – 200 осіб щорічно.

До складу навчально-наукового інституту входять кафедри:

На кафедрах працюють академіки, лауреати державної премії України Сідашенко О.І. та Скобло Т.С., академік ІАУ Науменко О.А., доктори наук Тришевський О.І., Кухтов В.Г., Козаченко О.В., Шигимага В.О., Палій А.П., Лєвкіна Р.В., Лузан С.О., Гринченко О.С.

В навчально-науковому інституті ведеться підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів “бакалавр”, “спеціаліст”, ”магістр”. У процесі навчання студенти мають можливість отримати робітничі професії: на першому курсі – слюсаря-ремонтника, на другому – водія автомобіля та тракториста-машиніста, на третьому – слюсаря з ремонту легкових автомобілів, на четвертому – слюсаря з ремонту складних агрегатів та систем. Після закінчення університету випускники разом з дипломом державного зразка отримують сертифікат підприємця.

В навчально-науковому інституті ефективно діє аспірантура та докторантура. Щорічно представляються до захисту 3-4 кандидатських та одна докторська дисертації. У 2004 році група співробітників факультету стала лауреатом державної премії Президента України серед молодих вчених. Інститут проводить велику наукову роботу з розвитку технічного сервісу АПК на Україні та країнах СНД. Щорічно за підсумками наукової роботи проводиться міжнародна конференція.

Навчально-науковой інститут на протязі трьох років був організатором проведення другого туру всеукраїнської олімпіади з спеціальності “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”. Щорічно інститут проводить форум студентської молоді “Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі”.

Переважна більшість студентів мешкає у гуртожитку інституту, який знаходиться на Салтівському житловому масиві. У гуртожитку закріпився і плідно застосовується принцип студентського самоврядування.

При гуртожитку працює спортивний клуб інституту. Його регбійна команда бере участь у чемпіонаті України у вищій лізі. На спортивній базі гуртожитку проводиться календарні ігри команди “ТЕХ-А-С” та міжнародний турнір з регбі на Кубок ректора ХНТУСГ.

Студентське життя не обмежується стінами навчальних та наукових лабораторій а продовжується і за їхніми межами: у студентському клубі, гуртках за інтересами, гуртках художньої самодіяльності та команді КВК.