Відбувся четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум

З 20 по 24 травня в міжнародному конгрес-центрі “Український дім” (м. Київ) відбувся четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум у рамках концепції “Єдине Здоров’я” за підтримки ПЗБЗ в Україні, метою якого було поширення результатів наукових досліджень, надання консультативної допомоги з написання наукових робіт та грантів, що сприяють співпраці з міжнародно визнаними науковими експертами, а також через організацію щорічних наукових подій.

У цьогорічному симпозіумі взяли участь представники 112 різних установ із України, Іспанії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Індії, Пакистану і Казахстану.

Від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у заході взяв участь доцент кафедри Технічних систем та технологій тваринництва ННІ ТС, док. с.-г. наук Палій Андрій Павлович.

Під час проведення сумпозіуму наукова робота Палія А.П. на тему “Grading milk forecasting based on sanitary-hygienic indicators” була відібрана для постерної презентації. Експертом представленої наукової роботи виступив провідний вчений Marko De Nardi (Швейцарія), який відзначив високий рівень представлених наукових матеріалів та запропонував подальшу співпрацю у рамках проведення відповідних наукових та практичних заходів.

Палій А.П. висловлює щиру вдячність керівництву університету за підтримку та схвальне рішення щодо участі у симпозіумі.