Випускники трьох ННІ ХНТУСГ отримали путівку у велике професійне життя!

Сьогодні, 27 травня, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка вперше в історії відбувся випуск студентів, котрі отримали ступінь магістра на другому рівні вищої освіти за освітньо-науковою програмою.

Майбутніх колег із цією визначною подією привітав ректор ХНТУСГ Олександр Нанка.

-  Наш заклад для того і створювався, щоб у молоді був великий вибір спеціальностей і вони мали змогу себе по-справжньому реалізувати, як професіонали. Ваш вибір був усвідомленим кроком, і, повірте, на вас чекає велике професійне майбутнє, великі досягнення! Я щасливий і пишаюсь тим, що сьогодні кожен п'ятий випускник отримує диплом з відзнакою. Це - найкращий показник того, що ви прийшли сюди за справжніми знаннями, щоб стати справжніми професіоналами! Ніколи не забувайте свою альма-матер, приходьте сюди, радьтеся, відвідуйте своїх викладачів. І пам'ятайте головне: вчитися необхідно все життя. В університеті ви отримали необхідний фундамент професійних знань, тепер ваша задача - звести на цьому фундаменті гідну будівлю. Нехай же Бог береже Вас на великому життєвому шляху, нехай буде щасливою Ваша життєва дорога, нехай все у Вашому житті складеться успішно! – сказав Олександр Володимирович.

Тридцять три студенти із трьох навчально-наукових інститутів ХНТУСГ - ННІ ЕКТ, ННІ ТС та ННІ МСМ -  отримали свої довгоочікувані дипломи! Вітаємо! У добру путь, друзі!