Яскрава студвесна ХНТУСГ

Через декілька днів і травень місяць мине. Цьогоріч він був дуже насичений різноманітними заходами. Ось хоча б, наприклад, пригадати гала-концерт Харківського міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна», який відбувся у Палаці студентів Національної юридичної академії імені Я. Мудрого (вул. Пушкінська, 77). Від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у концерті взяли участь: ВІА «Світлій шлях» та соліст Микита Даньшов (студент ННІ ПХВ).

      

      

Довідка. Фестиваль було засновано у 1995 році з метою виявлення і розкриття творчих можливостей обдарованих виконавців та колективів серед студентської молоді. Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями: вокалісти та вокальні колективи; танцювальні колективи; вокально-інструментальні ансамблі; розмовний жанр, включаючи театри; хори, інструментальні ансамблі та солісти-інструменталісти; оригінальний та інші жанри студентської самодіяльності. Учасники фестивалю, які стають переможцями міського відбіркового туру, мають право на участь у гала-концерті "Студентської весни".

P.s. Хотілося б подякувати ректорату ХНТУСГ, профспілковому комітету, студентському клубу, а також керівнику художнього підрозділу з виховної роботи зі студентами Маргариті Кірюхіній та незрівняній Ользі Скрипці - за невичерпний талант, винахідливість та оригінальні ідеї.

Велика вдячність.  Всі учасники - молодці!