Врожайний травень у ХНТУСГ! (Доповнено!)

Сьогодні, 30 травня, в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулося чергове засідання Вченої ради. Почалося воно церемонією вручення почесного знака ХНТУСГ «За заслуги» Зайцеву Юрію Олександровичу, доктору економічних наук, доценту, професору кафедри обліку та аудиту, начальнику Центрального управління головного управління  ДФС України в Харківській області.

Потім перший проректор університету Микола Лисиченко привітав ректора Олександра Нанку із присвоєнням йому вченого звання професора кафедри «Технічних систем і технологій тваринництва».

Також було дуже приємно, що наша велика родина ХНТУСГ поповнилася на ще два доктори наук. Дипломи отримали: Сайчук Олександр Васильович - директор ННІ ТС та Автухов Анатолій Кузьмич - директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти. 

      

      

      

      

Далі відбулося традиційне вручення ректором ЗВО нагород та грамот студентам, аспірантам і вченим.

- Шановні мої співробітники! Любі студенти! Я, ректор Славетного Університету ХНТУСГ Олександр Нанка, зараз кажу дуже відверто, що КОЖНОГО РАЗУ, потискаючи Вам руки і вручаючи нагороду, радію та пишаюсь! У мене дивовижна та гарна команда викладачів, чудових студентів і аспірантів! Ви – моя велика родина! Знаю і вірю, що разом ми подолаємо всі негаразди і зробимо наш рідний університет справді європейським!

Після офіційної частини члени ради обговорили підсумки роботи за минулий місяць та поточні питання.