Ректор

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту

Директор: Заїка Світлана Олександрівна
Адреса: Харків, вул. Алчевських, 44, 3 поверх   Показати на карті
Телефон: 716-41-68
Сайт: http://nnibm.at.ua/

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ бізнесу і менеджменту

Шановні абітурієнти, студенти, викладачі, батьки, колеги!

Щиро вітаємо Вас на сторінці навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту та сподіваємось, що Ви знайдете необхідну Вам інформацію про наш Інститут!

Сьогодні ННІ бізнесу і менеджменту є одним з провідних структурних підрозділів ХНТУСГ, в якому на денній та заочній формах навчається понад 850 студентів.

ННІ бізнесу і менеджменту здійснює підготовку фахівців освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» для органів державної влади, місцевого самоврядування, наукових та освітянських установ, підприємств АПВ, банківських установ, страхових компаній, консалтингових та аудиторських фірм, посередницьких структур, представництв закордонних фірм в Україні за наступними спеціальностями:

- Економіка;

- Облік і оподаткування;

- Менеджмент;

- Маркетинг;

- Фінанси, банківська справа та страхування;

- Публічне управління та адміністрування.

Особлива гордість нашого Інституту – його професорсько-викладацький склад. Викладачі ННІ БМ є висококласними професіоналами, які володіють практичними навичками економічної роботи, а також є визнаними спеціалістами гуманітарного та соціально-економічного напрямків. Вони беруть активну участь у написанні навчально-методичних і наукових праць, є активними учасниками міжнародних наукових заходів. Зростанню професіоналізму викладачів сприяють науково-практичні конференції, форуми, семінари, круглі столи, які щорічно проводяться Інститутом.

До складу інституту входить 5 кафедр:

ННІ БМ здійснює активну наукову діяльність, бере участь в інноваційних міжнародних проектах. В Інституті видаються монографії, навчальні посібники, діє аспірантура, працює спеціалізована вчена рада з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

У науковій роботі щорічно беруть участь понад 250 студентів, які досліджують актуальні теоретичні й практичні проблеми економіки та гуманітарних наук.

В своїй діяльності ННІ БМ прагне, щоб майбутні фахівці – наші випускники відзначалися глибокими професійними знаннями та спроможністю творчо мислити, усвідомлювали величезну відповідальність за справу та готовність до роботи в складних умовах сьогодення. Для цього постійно вдосконалюється якість освіти, застосовуються сучасні технології в організації освітнього процесу, інноваційно модернізується матеріально-технічна база.

ННІ БМ має розширені міжнародні зв’язки та активно співпрацює з вітчизняними науковими установами, начальними закладами та підприємствами щодо спільної наукової діяльності, а також проходження студентами навчальної та виробничої практики і стажування.

ННІ БМ надає можливість:

- проживання в комфортабельному гуртожитку в центрі міста;

- паралельного навчання за декількома спеціальностями;

- підготовки фахівців за скороченим терміном навчання на базі освітнього рівня «молодший спеціаліст»;

- отримання другої вищої освіти.

Наш Інститут виділяє серед інших вищих закладів вищої освіти доброзичлива і тепла атмосфера. Перш за все це заслуга студентської ради ННІ БМ, члени якої керують всім студентським життям та є ініціаторами багатьох заходів щодо згуртування колективу й організації дозвілля співробітників та студентів. Під час навчання кожен студент може реалізувати свій творчий та науковий потенціал, взяти участь у житті Інституту, продукуючи оригінальні ідеї.

На наших випускників постійно зростає попит на ринку праці, оскільки більшість з них демонструють високий професіоналізм, що відповідає новим вимогам сьогодення. Вони мають престижну роботу з перспективами кар’єрного зростання.

Ми дякуємо всім, хто вже зробив свій вибір на користь ННІ БМ для отримання якісної престижної вищої освіти!

Окремо хочемо звернутись до нових абітурієнтів: невдовзі Вам потрібно буде прийняти одне з найважливіших рішень у Вашому житті – визначитись в стінах, якого університету ви проведете кращі роки свого життя та обрати професію, яка допоможе Вам і Вашій родині не просто пристойно жити, а й приноситиме задоволення від роботи.

Якщо Ви віддасте перевагу ННІ бізнесу і менеджменту ХНТУСГ, ми зробимо все можливе, щоб задовольнити усі Ваші інтереси і гарантуємо Вам незабутнє захоплююче студентське життя та перспективну професію в майбутньому.

Ми завжди раді бачити в нашому Інституті цілеспрямованих і амбітних молодих людей, націлених на отримання якісної престижної вищої освіти, відкритих до дискусій і повноцінного діалогу.

 

 

З повагою і найкращими побажаннями
від колективу ННІ бізнесу і менеджменту директор ННІ БМ
Заїка Світлана Олександрівна