Кафедра деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу

Завідувач кафедри: Суска Анастасія Анатоліївна, доцент, кандидат економічних наук.
Адреса: 61111, м. Харків, пр. Ювілейний, 65-Г
Телефон:(0572) 62-21-25
e-mail: kafDTSLK@gmail.com 

Сайт: www.stlk.com.ua

Кафедра входить до навчально-наукового інституту технічного сервісу, її засновано 5 грудня 2003 року.

Кафедра є випускаючою за двома освітніми програмами:

– «Дизайн, конструювання і технології меблів та дерев’яного домобудування» (бакалаврат за денною і заочною формами та магістратура за денною формою);

– «Машини та обладнання деревообробних підприємств, садово-паркових і лісових господарств» (спеціальність «Галузеве машинобудування») – бакалаврат і магістратура за денною і заочною формами.

В 2006 році кафедра ініціювала проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання лісового комплексу». З часом тематика олімпіади і коло учасників розширилася, тому з 2015 року проводиться олімпіада зі спеціальності «Обладнання лісового комплексу. Деревооброблювальні технології». Наказом Міністерства освіти і науки ХНТУСГ неодноразово призначався базовим ВНЗ з проведення заключного етапу цієї олімпіади.

фото    фото

З 2012 року кафедра проводить щорічні науково-практичні конференції. В 2016 року конференція проводиться і в режимі on-line.

В 2011 і 2015 роках відбулись студентські експедиції з дерев’яного домобудування Львівщини, Прикарпаття та Закарпаття.

фото    фото

Наші студенти відвідують спеціалізовані виставки, зокрема – виставку LISDEREVMASH (м. Київ).

фото    фото

Кафедра приймає участь в спеціалізованих виставках і семінарах, ст. викладач В.Ю.Дьяченко представляв наш університет і презентував розробки на форумах у Via-Design 2014 у Барселоні та European Design Awards 2016 у Мілані.

Студенти здобувають навички конструювання меблів та їх виготовлення в лабораторії меблів, здійснюючи переоснащення навчальних корпусів і гуртожитків нашого університету.

фото    фото

фото    фото

Кафедра співпрацює з багатьма організаціями і підприємствами галузі, серед яких: Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства, Український НДІ лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького, ВПКФ «Лана», ТОВ «Центр технологій деревообробки», Houfek, Компанія «BM-Engineering», ТОВ “Нівіт” (м. Львів) - представник AMS elektronik (Польща), ПАТ «Форез», ПАТ «Спецлісмаш» (м. Лубни). На кафедрі проводяться науково-практичні семінари, тематика яких охоплює широке коло питань деревообробки і оснащення лісової галузі.

При кафедрі працює студентське конструкторське бюро, значна частина проектів якого спрямована на створення лабораторного оснащення (зокрема, комп’ютеризованого).

Студенти мають можливість пройти практику в країнах ЄС, Канаді, США, Австралії та інших.

фото