НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ РЕКТОРА 2020

Шановні друзі та колеги!  Сердечно вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Новорічна ніч і Різдво Христове для кожного з нас –  не просто радісні свята, а й символи відродження та оптимізму. Вони об’єднують завершення та початок чергового життєвого циклу, дають привід для підведення підсумків і відліку нових досягнень.

Українська

ОНОВЛЕНИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ "СВІТОЧ ЗНАНЬ"

Напередодні Нового 2020 року в ХНТУСГ вийшов оновлений  № 158 газети "Світоч знань", видання якого забезпечує відділ медіакомунікацій університету. Ознайомитися з електронною версією газети можна тут: "СВІТОЧ ЗНАНЬ".

Українська

Стартував Всеукраїнський конкурс студентських робіт "Інклюзивний дизайн"

З 01 листопада 2019 року стартував Всеукраїнський конкурс студентських робіт "Інклюзивний дизайн". Конкурс спрямований на впровадження в Україні середовища, продуктів і послуг, створених за принципами інклюзивного  та універсального дизайну. Інклюзивний та універсальнтй дизайн - це дизайн середовища, просторів, будівель, споруд, транспортної інфраструктури, продуктів, послуг для створення максимально придатних умов для використання кожним мешканцем міста незалежно від віку, статі, інвалідності, функціональних порушень, рівня комунікативних можливостей або інших факторів.

Українська

Турнір з бадмінтону

27.12.19 відбувся відкритий турнір з бадмінтону «Білосніжний волан» серед викладачів та студентів ХНТУСГ імені Петра Василенка,  представників навчально-наукових інститутів університету. Передноворічний  спортивний турнір проходив на основі змішаних пар (чоловік та жінка) в спортзалі корпусу за адресою Московський пр. 45. За підсумковими результатами турніру на перше місце вийшла пара викладачів ННІ ЕКТ Панченко С.О, Бородай І.І. Друге місце зайняли Циганенко М.А. і Хлюпка В., які представляли ННІ МСМ. Третє місце за результатами гри поділили Савченко А., Сухіх Л.

Українська

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ. Фото

26 грудня в ХНТУСГ відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якому було розглянуто низку важливих питань. Вів його ректор ХНТУСГ О.В. Нанка. Традиційно на початку засідання він вручив атестати новим доцентам та професорам університету, привітавши їх з отриманням наукових звань. Далі тривав розгляд питань порядку денного засідання Вченої ради, який розпочався із доповіді в.о.

Українська

ЗВІТ РЕКТОРА ЗАТВЕРДИЛИ ОДНОГОЛОСНО

Сьогодні у ХНТУСГ відбулися збори трудового колективу університету, на яких ректор О.В. Нанка виступив із звітом про виконання статутних вимог університету у 2019 році та окреслив плани і завдання, які стоятимуть перед трудовим колективом у 2020 році. Збори відкрив голова профспілкової організації університету В.М. Кісь, який проінформував, що для участі в них зареєструвалося 143 делегати від усіх навчально-наукових підрозділів та кафедр університету. Далі він надав слово ректору ХНТУСГ. 

Українська

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ (Фоторепортаж)

Сьогодні в актовій залі  ХНТУСГ відбувся урочистий випуск магістрів 2019 року. Дипломи випускників 2-го рівня вищої освіти «Магістр» отримали майже 400 випускників університету з усіх навчально-наукових інститутів та факультету ТСЛ, які пройшли повний курс навчання та успішно захистили кваліфікаційні магістерські роботи за своїми спеціальностями.

Українська

Результати 1 туру Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

3 грудня було проведено 1 тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Захід відбувся в корпусі нашого університету, який знаходиться на вулиці Мироносицькій, 92. В олімпіаді взяли участь 74 студенти. Завдання на олімпіаду були дуже схожі на завдання ЗНО для випускників шкіл, за винятком додаткового завдання цієї олімпіади, в якому перевірялися навички мовлення. Були отримані наступні результати:

1 місце: Марченко Микола Михайлович – група 11 ТС

2 місце: Семка Дмитро Сергійович – група 11 Е

3 місце: Коваль Владислав Романович – група 11 ТС

Українська

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри ОІПХВ

18 грудня  викладачі кафедри «Обладнання та інжиніринг переробних і харчових виробництв» провели профорієнтаційний захід з учнями та учителями 10-х та 11-х класів ЗОШ №139.

Доценти кафедри Мітяшкіна Т.Ю., Лук’янов І.М., Іващенко С.Г. проінформували учнів про переваги навчання в нашому університеті, а також розповіли про особливості вступної кампанії 2020 року, і про дистанційну форму підготовки  до ЗНО.

Зустріч викликала зацікавленість в учнів. Викладачі побажали учням вдало здати ЗНО та успішної вступної кампанії.

К.т.н., доц. С.Г.Іващенко С.Г.

Українська

Захист кваліфікаційних магістерських робіт

16 грудня на кафедрі «Обладнання та інжиніринг переробних і харчових виробництв» навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв розпочався захист кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» освітньо-професійної програми «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Голова комісії д.т.н., проф. Тормосов Ю.М. відзначив високий рівень підготовки магістрантів, актуальність їхніх робіт, багато з яких місять новітні розробки та наукові дослідження доповідачів.

Українська

Сторінки