Вітаємо з перемогою у конкурсі «Бібліотекар року 2019»!

Група працівників Наукової бібліотеки ХНТУСГ стали переможцями  конкурсу «Бібліотекар року», що проводився Харківським зональним методичним об’єднанням бібліотек закладів вищої освіти. До складу цього об'єднання  входять бібліотеки ЗВО Харківської, Полтавської та Сумської областей. Цього року в  конкурсі брали участь 6 співробітників НБ ХНТУСГ, а його метою було  стимулювати реформування та подальший розвиток бібліотечної справи, опанування новітніх технологій, активізація науково-дослідної роботи, заохочення фахівців, які зробили значний внесок у розвиток своєї бібліотеки.

Українська

Відбулося засідання Вченої ради

Сьогодні в конференц-залі ХНТУСГ відбулося чергове засідання Вченої ради Університету, на якому було розглянуто низку важливих питань (див. Порядок денний).

Українська

ОГОЛОШЕННЯ!!!

29 січня 2020 року о 17 год 15 хвилин відбудеться  зустріч адміністрації ХНТУСГ з мешканцями гуртожитку університету, розташованого за адресою: вул. Студентська,19. Місце зустрічі: м. Харків, вул. Алчевських,44, другий поверх, конференц-зала.

Шановні мешканці гуртожитку, запрошуємо до участі у зустрічі.

Адміністрація ХНТУСГ

Українська

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

27 січня ц.р. ректор  ХНТУСГ О.В. Нанка зустрівся з представниками спілки фермерів «Агроімпульс Баварія», з якими наш університет має давні й дружні стосунки. Цього разу до університету завітали президент та голова наглядової ради спілки фермерів пан Ернст Баумайстер, фахівець з педагогічної роботи пані Вероніка Бауер та керівник спілки пан Райхард Нойдорфер. Під час зустрічі з представниками ректорату вони обговорили перспективи розвитку програми практики для студентів нашого університету, а також можливості співпраці за міжнародними проектами.

Українська

НЕ РЕЙТИНГАМИ ЄДИНИМИ

На порталі Освіта.UA  оприлюднено рейтинги закладів вищої освіти України, складені за даними інформаційної системи «Вступ.Освіта.UA» і підсумками вступної кампанії 2019 року.

Українська

НАЗЯВО ШУКАЄ ЕКСПЕРТІВ

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) розпочало новий процес акредитації освітніх програм, який побудований на сучасній парадигмі здобуття освіти, Європейських стандартах та кращих практиках європейських університетів.

Українська

Відбувся круглий стіл

Сьогодні  в конференц-залі  ХНТУСГ  відбувся  круглий стіл, присвячений обговоренню проєктів та пропозицій, поданих до підгрупи №10 з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 років та Плану заходів з її реалізації на 2021–2023 роки. Підгрупу, яка працює за напрямком  "Розвиток агропромислового комплексу і виробництва продуктів харчування", очолює ректор ХНТУСГ О.В. Нанка, а до її складу входять представники профільних закладів вищої освіти Харківщини, науково-дослідних  інститутів, сільгоспвиробники, представники громадськості.

Українська

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні Україна відзначає 101-у річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві. Акт Злуки задекларував об’єднання українських земель в одній державі та продемонстрував соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини.

Українська

Шановні студенти!

Згідно Постанови НБУ кошти, призначені для стипендіального забезпечення, перераховуються лише на стипендіальні картки.

Необхідно оформити стипендіальну картку для отримання стипендії.

Для оформлення стипендіальної картки ПриватБанк або Ощадбанк необхідно звернутися до будь-якого відділення вказаних банків.

 За детальною інформацією звертатися до бухгалтерії ХНТУСГ за адресою: вул. Алчевських (Артема), 44.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Бухгалтерія ХНТУСГ.

Українська

ПІДСУМКИ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТУ ХНТУСГ У 2019 РОЦІ

Одними з найважливіших показників діяльності закладу вищої освіти є показники його фінансової стабільності. Тому і в новому Законі «Про вищу освіту» передбачено  автономізацію університетів та підвищення їх відповідальності за наслідки своєї фінансово-господарської діяльності. Яким ж є ці наслідки для Харківського національного технічного університету сільського господарства? Про це можна дізнатися із звіту ректора ХНТУСГ О.В. Нанки за 2019 рік.

Українська

Сторінки