ВІДЗНАЧИЛИ ЧЛЕНІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Сьогодні у Харкові вшановували  учасників чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Семена Новікова, Андрія Кулика та їх тренера Дімітрія Тімченка, які нещодавно повернулися з Італії. Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи, що проходив у Римі 10-12 лютого,  Семен Новіков виборов  для української збірної золоту медаль серед дорослих у ваговій категорії до 87 кг, а Андрій Кулик, який виступав з дебютом,  посів восьме місце.  За підсумками змагань збірна України посіла  на чемпіонаті шосте місце з більш ніж 20-ти країн, що є вагомим здобутком нашої держави на спортивній арені Європи.

Українська

НА ЧОМУ ТРИМАЄТЬСЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКА НАУКА?

Нещодавно на засіданні Вченої ради Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка професорсько-викладацький колектив вітав з черговим науковим досягненням молодого колегу, доцента кафедри  надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича Євгена Калініна. Він успішно захистив докторську дисертацію за темою «Експлуатація та ремонт засобів транспорту» і отримав диплом доктора технічних наук.

Українська

Нові правила боротьби з рейдерством.

16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 5 грудня 2019 року № 340-IX (далі – Закон), яким внесено значні нововведення до багатьох норм законів та кодексів, що регулюють сферу реєстрації нерухості в Україні, в т.ч. і до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 №1952-IV.

Українська

22 лютого — День відкритих дверей

До уваги майбутніх випускників та їхніх батьків!

22 лютого ц.р (субота) в головному корпусі нашого  університету (м. Харків, вул. Алчевських, 44) відбудеться традиційний День відкритих дверей, під час якого ви зможете ближче познайомитися з діяльністю університету та його керівництвом, а також — дізнатися про особливості цьогорічної вступної кампанії й підготовки до ЗНО, умови вступу на бюджетну форму і т. п.

Українська

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

За останні три роки співробітниками ХНТУСГ було видано 142 наукові монографії й опубліковано понад 2200 публікацій у фахових виданнях України та майже 500 публікацій у закордонних. Протягом 2019 року кількість таких публікацій суттєво зросла, що свідчить про активізацію наукової діяльності університету. Про це йшлося на засіданні Вченої ради університету, яке відбулося 30 січня 2020 року. Про результати науково-дослідної роботи в університеті за 2019 рік та плани на 2020 рік доповідав проректор з наукової роботи ХНТУСГ В.І. Мельник.

Українська